Raspored emitiranja -

Noćni program
00:00 Ponoćne vijesti
00:10 Ispod plahtice
01:00 Vijesti
01:03 Svjetla pozornice
02:00 Vijesti
02:03 Ispod plahtice
03:00 Vijesti
03:03 Ispod plahtice
04:00 Vijesti
04:03 Ispod plahtice - narodna glazba
Jutarnji program
05:00 Vijesti
05:03 Ispod plahtice
06:00 Vijesti
06:05 Ujutro Prvi
06:06 Duhovna misao
06:11 Ujutro Prvi
06:15 Govorimo hrvatski
06:18 Ujutro Prvi
06:45 Dogodilo se na današnji dan
06:55 HR mreža
06:59 Intro
07:00 Jutarnja kronika
07:15 Gospodarska minuta
07:16 PP
07:17 Sportski pregled
07:20 PP
07:21 Vrijeme
07:25 PP
07:30 U mreži Prvog - U mreži Prvog
08:00 Vijesti
08:05 Izaberi zdravlje - Izaberi zdravlje
08:55 HR mreža
09:00 Vijesti
09:05 Treća dob
09:30 Prva crta - Prva crta
09:55 Čitani pregled emisija HR-a
Prijepodnevni program
10:00 Vijesti
10:05 Govorimo hrvatski
10:08 Izvan okvira - Izvan okvira
10:30 ArtNet - ArtNet
10:55 Najavni spotovi
11:00 Vijesti
11:05 Minijature za radoznale
11:12 Između redaka - Između redaka
11:30 Glazboplov
11:40 Putnici kroz vrijeme - Putnici kroz vrijeme
11:58 Najavni spotovi
Poslijepodnevni program
12:00 Podnevne vijesti
12:10 Dogodilo se na današnji dan
12:20 Po vašem izboru
12:55 Najavni spotovi
13:00 Vijesti u 13
13:10 Nota
13:30 Jezik i predrasude - Jezik i predrasude
13:55 Najavni spotovi
14:00 Vijesti
14:05 Glazba s potpisom
14:45 Čitani pregled emisija HRT-a
14:50 PP
14:52 Najavni spotovi
14:54 HR mreža
14:59 Intro
15:00 Dnevne novosti
15:30 Melodije s patinom
16:00 Vijesti
16:05 Slobodni stil - Slobodni stil
16:30 Lica i sjene
16:55 HR mreža
16:59 Intro
17:00 Aktualno u 17
17:30 Govorimo hrvatski
17:33 Iz hrvatske narodne baštine
Večernji program
18:00 Vijesti
18:05 Male forme
18:15 Oda-birano
18:55 Najavni spotovi
18:59 Intro
19:00 Dnevnik
19:20 Duhovna misao
19:25 Glazba
19:30 Putnici kroz vrijeme
19:48 Priča za laku noć
20:00 Vijesti
20:05 Vijesti na engleskom jeziku
20:15 Zaboravljeni glasovi - Zaboravljeni glasovi
21:00 Vijesti
21:05 Zaboravljeni glasovi - Zaboravljeni glasovi
21:59 Intro
22:00 Kronika dana
22:30 Folklorni koncert do ponoći - Folklorni koncert do ponoći
23:57 Himna
Prva crta
Prva crta

26.09.2017 09:30

U Domovinskome ratu sudjelovao je i velik broj žitelja sesvetskog kraja koji će se u petak sastati prilikom 6. Susreta branitelja prijatelja znakovitog naziva "U boj, u boj za kotlić moj", a sve povodom manifestacije Vugrovečko Miholje. Urednica: Miruna Kastratović

Izvan okvira
Izvan okvira

26.09.2017 10:08

U današnjoj emisiji otkrivamo kako osnovnoškolci zamišljaju svoju budućnost, planiraju li ići na fakultet, nadaju li se dobrom poslu i vide li uopće perspektivu u Hrvatskoj.

ArtNet
ArtNet

26.09.2017 10:30

U današnjoj emisiji govorimo o svjetskim čudima starog vijeka. O tome kako je nastao popis sedam svjetskih čuda, koji su bili kriteriji lijepog i uzvišenog u arhitekturi te zbog čega su nam i danas zanimljiva zdanja poput Keopsove piramide, Semiramidinih visećih vrtova ili Visećih vrtova Babilona, te Kolos s otoka Rodosa, govori arhitekt i docent na Arhitektonskom fakultetu u Zagrebu Krunoslav Ivanišin. Autorica: Sanja Milovac.