Emisija 22.11.2017.

Djeco i mladi, o sportu se radi Djeco i mladi, o sportu se radi

Članovi Kickboxing kluba Svet duh iz Osijeka protekla su dva tjedna nastupili na Svjetskom prvenstvu i na međunarodnom turniru u Kutini. Kako su prošli poslušajte u današnjoj emisiji.

U subotu, 18. studenoga, u Kutini se održao 19. "Kutina Open", međnarodni kickboxing turnir na kojem je nastupilo 364 borca iz 73 kluba i 6 država, a održana su 522 meča. Na turniru su nastupila i četiri člana Kickboxing kluba Svet duh iz Osijeka. Mihael Haller osvojio je 1. mjesto u low kicku do 67 kg, Matko Sabljo 1. mjesto u kick lightu do 63 kg, Borna Šobota 1. mjesto u kick lightu do 74 kg, a Toni Hujber 2. mjesto u kick lightu do 74 kg.

23244189_1568647683179198_7439723338470507670_n.jpg Od 6. do 11. studenoga u Budimpešti je održano seniorsko svjetsko prvenstvo u kickboxingu na kojem su nastupila tri člana Svetog duha. Ivona Lučić izgubila je u prvom kolu u meču u kojem je bila bolja i vodila sve do zadnjih tridesetak sekundi pred kraj meča. Luka Šimić je u prvom kolu pobijedio predstavnika Kosova, dok je u borbi za medalju izgubio od Rusa uz veliku pomoć sudaca. Do medlje je uspio doći Gaj Ćosić koji je nakon dvije pobjede u borbi za finale izgubio od iskusnijeg i boljeg Ukrajinca. Gaj je tako osvojio broncu što je za njega u ovom trenutku veliki uspjeh.

Emisija "Djeco i mladi, o sportu se radi" traje 20-ak minuta, a goste nam uživo dolaze mladi sportaši i njihovi treneri koji nam donose priče o svojim uspjesima.....