KK Vrijednosnice Osijek izgubile od Šibenika

Tekst i foto KK Vrijednosnice

U sklopu 22. kola HT Premier lige ekipa KK Vrijednosnica Osijek izgubila je u ponedjeljak od GKK Šibenika rezultatom 71:73. Po četvrtinama bilo je 13:9, 17:17, 22:22 i 19:25 .

Vrijednosnice su bolje otvorile utakmicu i došle do prednosti od 10:2, no gosti iz Šibenika se polako vraćaju i do kraja poluvremena nisu dopustili Brokerima da odu na poluvrijeme s više od 4 poena prednosti (30:26). Na početku treće četvrtine Vrijednosnice su došle do prednosti od 8 poena (36:28), a nakon toga uslijedila je potpuno neizvjesna i uzbudljiva utakmica gdje se igralo koš za koš (43:43, 63:63).

U samoj završnici kod rezultata 71:73 domaćini nisu uspjeli realizirati napad i bodovi tako odlaze u Šibenik. Kod gostiju je najbolji strijelac bio Tomislav Gabrić s 20 poena, a kod Vrijednosnica Nick Tomscik sa 17 poena.

Sljedeću utakmicu KK Vrijednosnice igraju u subotu, 14. travnja 2018. protiv KK Ribola Kaštela u 16 sati u maloj dvorani Gradskoga vrta.

KK Vrijednosnice Osijek: Tomsick 17, Taylor 10, Došen 5, Markulin 7, Anzulović, Šarac 6, Krolo 1, Lindbom 14, Vrkić 7, Turalija 4.
GKK Šibenik: Gabrić 20, Radovčić 10, Šarić 4, Vitali 10, Bašić 8, Pandurić 5, Jelić, Mileković 10, Nakić 6, Klepo, Paić.