Mladi karate sokolaši odlični u Virovitici

Na ovogodišnjem 15. međunarodnom karate turniru VIROVITICA OPEN mladi kata natjecatelji karate kluba Hrvatski sokol u konkurenciji 39 klubova i 907 natjecatelja iz 6 zemalja osvojili su 4 zlatna, 1 srebrno i 2 brončana odličja te su zauzeli visoko 5. klupsko mjesto u ukupnom plasmanu.

Odličja su osvojili:

Katia Šegavčić - kategorija mlađe učenice i učenice - 2 zlatna odličja i sve rezultatima 5:0. Važno je istaći kako je Katia za prezentaciju u oba finalna meča nagrađena burnim pljeskom trenera i gledatelja nakon prezentacija majstorskih kata.
Ema Alšić - najmlađa natjecateljica turnira (6 godišnjakinja) u kategoriji cicibanke i mlađe učenice 1 zlatno i 1 brončano odličje, a objektivni je dojam kako je u polufinalu oštećena sumnjivom sudačkom odlukom.
Fran Seligman - u kategoriji učenici 1 zlatno odličje, a u kategoriji mlađi učenici 1 srebrno odličje.
Karlo Glavaš - dojučerašnji ciciban u kategoriji mlađih učenika osvojio je 1 brončano odličje.

(Tekst i foto: Aleksandar Šegavčić)