Gradske vijećnice i vijećnici

  1. Tihomir Čordašev

    Tihomir Čordašev

    Akcija mladih (AM)

    PREDSJEDNIK

  2. Kristjan Staničić

    mr.sc. Kristjan Staničić

    Hrvatska demokratska zajednica (HDZ)

    POTPREDSJEDNIK

  3. Oskar Skerbec

    Oskar Skerbec

    Istarski demokratski sabor (IDS)

    POTPREDSJEDNIK

  1. dr.sc. Aleksandar Bulog

    dr. sc. Aleksandar Bulog

    Socijaldemokratska partija Hrvatske (SDP)

  2. Petra Karanikić

    dr. sc. Petra Karanikić

    Socijaldemokratska partija Hrvatske (SDP)

  3. Duško Milovanović

    Duško Milovanović

    Socijaldemokratska partija Hrvatske (SDP)

  4. Sandra Krpan

    Sandra Krpan

    Socijaldemokratska partija Hrvatske (SDP)

  5. Tamara Martinčić

    Tamara Martinčić

    Socijaldemokratska partija Hrvatske (SDP)

  6. Vojko Braut

    Vojko Braut

    Socijaldemokratska partija Hrvatske (SDP)

  7. Čedomir Salević

    Čedomir Salević

    Socijaldemokratska partija Hrvatske (SDP)

  8. Damir Popov

    Damir Popov

    Hrvatska demokratska zajednica (HDZ)

  9. Dobrica Rončević

    Dobrica Rončević

    Hrvatska demokratska zajednica (HDZ)

  10. Ivan Mencer

    dr. sc. Ivan Mencer

    Hrvatska demokratska zajednica (HDZ)

  11. Filipa Capan

    Filipa Capan

    Hrvatska demokratska zajednica (HDZ)

  12. Ivona Milinović

    Ivona Milinović

    Hrvatska demokratska zajednica (HDZ)

  13. Josip Ostrogović

    Josip Ostrogović

    Hrvatska demokratska zajednica (HDZ)

  14. Andrej Poropat

    Andrej Poropat

    Hrvatska narodna stranka-Liberalni demokrati (HNS)

  15. Morana Jokić

    Morana Jokić

    Hrvatska narodna stranka-Liberalni demokrati (HNS)

  16. Sandro Vizler

    Sandro Vizler

    Hrvatska narodna stranka-Liberalni demokrati (HNS)

  17. Ana Trošelj

    Ana Trošelj

    Primorsko goranski savez (PGS)

  18. Koraljko Pasarić

    Koraljko Pasarić

    Primorsko goranski savez (PGS)

  19. Tea Mičić Badurina

    Tea Mičić Badurina

    Primorsko goranski savez (PGS)

  20. Danko Švorinić

    Danko Švorinić

    Lista za Rijeku (RI)

  21. Predrag Miletić

    Predrag Miletić

    Lista za Rijeku (RI)

  22. Zvonimir Peranić

    mr.sc. Zvonimir Peranić

    Most nezavisnih lista (MOST)

  23. Petra Mandić

    Petra Mandić

    Most nezavisnih lista (MOST)

  24. Ljiljana Cvjetović

    Ljiljana Cvjetović

    Hrvatska stranka umirovljenika (HSU)

  25. Mate Tomljanović

    Mate Tomljanović

    Hrvatska stranka umirovljenika (HSU)

  26. Andrej Briščik

    Andrej Briščik

    Akcija mladih (AM)

  27. Tea Opačić

    Tea Opačić

    Akcija mladih (AM)

  28. Josip Kukuljan

    Josip Kukuljan

    Nezavisni

  29. Marinko Koljanin

    Marinko Koljanin

    Nezavisni

  30. Mirjana Jukić

    Mirjana Jukić

    Živi zid

  31. Veljko Balaban

    Veljko Balaban

    Živi zid

  32. Vedran Sabljak

    Vedran Sabljak

    Hrvatski laburisti – Stranka rada – Laburisti

  33. Mile Opačić

    Mile Opačić

    Samostalna demokratska srpska stranka (SDSS)

  34. Hrvoje Burić

    Hrvoje Burić

    Nezavisna lista Bura (BURA)