Košarkaši Škrljeva uvjerljivi protiv Zagreba

Košarkaši Škrljeva u sedmom kolu Premijer lige na Mavrincima su došli do uvjerljive pobjede protiv Zagreba. Momčad Damira Rajkovića slavila je sa visokih 111:73. Pobjeda od 38 razlike najuvjerljivija je pobjeda Škrljeva u ovoj sezoni čime su došli do omjera četiri pobjede i tri poraza.

Košarkaši Škrljeva u sedmom kolu Premijer lige na Mavrincima su došli do uvjerljive pobjede protiv Zagreba. Momčad Damira Rajkovića slavila je sa visokih 111:73 (29:26, 34:19, 27:17, 21:11). Pobjeda od 38 razlike najuvjerljivija je pobjeda Škrljeva u ovoj sezoni čime su došli do omjera četiri pobjede i tri poraza.

Najbolji u domaćim redovima bio je Konjević sa 22 poena, dok je Dino Stipčić pridodao 19 ubačaja. Kod gostiju najraspoloženiji bio je Krapić sa 18 koševa. Nakon izjednačene prve četvrtine, Škrljevo je u drugih deset minuta pobjeglo na pokazalo se nedostižnih 18 razlike i tu prednost do kraja utakmice samo povećavalo. Nakon reprezentativnih obaveze koje slijede idućega vikenda, Škrljevo će za dva tjedna gostovati kod Zaboka.