Odbojkaši Rijeke poraženi u finalu domaćeg kupa

Unatoč vrlo dobroj predstavi, nisu Riječani uspjeli iznenaditi Mladost Ribola Kaštelu na njihovom terenu. U većim dijelom ravnopravnoj i neizvjesnoj utakmici slavili su domaćini s 3:0 u setovima (27:25; 25:20; 25:21).

Odbojkaši Rijeke nisu ni u četvrtom pokušaju uspjeli osvojiti domaći kup i na Kvarner donijeti prvi trofej u klupskoj povijesti. Mladost Ribola Kaštela slavila je u svojoj dvorani 3:0.

Iako rezultat sugerira lagan posao za domaćine, bila je to većim dijelom ravnopravna utakmica. Nakon što su prvi izgubili u tijesnoj završnici, imali su Riječani u drugom setu prednost od čak osam poena, ali nisu uspjeli izdržati do kraja.

Momčad Velimira Liverića sjajno je otvorila treći set, povela sa 6:1, ali u završnici do izražaja je došla razlika u kvaliteti na strani domaćina.