Škrljevo preokretom u zadnjoj četvrtini slavilo na gostovanju u Zaboku

Košarkaši Škrljeva stigli su večeras do prve gostujuće pobjede u ovoj sezoni Premijer lige. Momčad Damira Rajkovića preokretom u posljednjoj četvrtini došla je do pobjede u Zaboku sa minimalnih 66:65.

Košarkaši Škrljeva stigli su večeras do prve gostujuće pobjede u ovoj sezoni Premijer lige. Momčad Damira Rajkovića preokretom u posljednjoj četvrtini došla je do pobjede u Zaboku sa minimalnih 66:65 (18:17, 18:18, 13:19, 17:11). Nakon izjednačenog prvog dijela, domaćin početkom treće četvrtine dolazi do prednosti od pet koša razlike. Ipak, u posljednjih deset minuta Škrljevo okreće utakmicu i dolazi do slavlja i četvrte pozicije na ljestvici.

Najraspoloženiji u gostujućim redovima bili su Barnjak sa 16 koševa, te Štemberger sa 14 ubačaja. S druge strane, kod Zaboka je najbolji bio Marić koji je ubacio 18 koševa. Idućega vikenda Škrljevo je ponovno na Mavrincima gdje dočekuju posljednju Kaštelu.