Zadar slavio na gostovanju kod Škrljeva

Nova pobjeda košarkaša Zadra. U susretu 16. kola HT Premijer lige slavili su na gostovanju kod Škrljeva rezultatom 99:82.Do nova dva boda predvodili su ih Brzoja i Gray sa 19 postignutih koševa. Bravo Zadre.

Prvo osjetnije vodstvo Zadar je imao u 14. minuti 35:26 dok su nešto kasnije otišli i na dvocifrenu razliku 38:26. Na poluvremenu je momčad s Višnjika vodila 50:37.

Dvije minute kasnije igrači Aramisa Naglića odlaze i na +20(57:37). Ako je do tada i bilo neke dvojbe o mogućem pobjedniku ovog dvoboja tada je nestala.

Mirno su Zadrani priveli susret kraju u svoju korist te su u konačnici upisali i petnaestu pobjedu u ovom natjecanju. Do nova dva boda predvodili su ih Brzoja i Gray sa 19 postignutih koševa.

Ponedjeljak donosi novi izazov za Zadar, gost Krešinog doma u nastavku regionalne ABA lige bit će od 21 sati Mega Bemax.