Hrvatska u fantastičnoj utakmici na punom Maksimiru pobijedila Španjolsku

Slavlje Vatrenih nakon pobjede nad Španjolcima 3:2 Foto: Marko Prpić/PIXSELL

Nevjerojatna utakmica sinoć u Maksimiru pred 33.018 gledatelja. Hrvatska je pobijedila Španjolsku 3:2, a svih pet pogodaka postignuto je u drugome poluvremenu. Pogodak za pobjedu, svoj drugi na utakmici, postigao je Tin Jedvaj u 93. minuti.

Iako nakon Svjetskog prvenstva u Rusiji više ništa nije isto, pobijediti izrazito sportsku naciju u bilo čemu, a posebno u nogometu velika je stvar. Dogodilo se to pred 33.018 gledatelja na Maksimiru i milijuna koji su pratili putem medija u Hrvatskoj i diljem svijeta.

"Sretan sam zbog svoja dva pogotka, ali mislim da je uvijek timski uspjeh treba biti bitniji. Najbitnije u ovom trenutku je da idemo u Englesku s motivom da budemo prvi.", rekao je nakon utakmice junak Tin Jedvaj.

Opširnije poslušajte u reportaži Krešimira Gotlina.