Oko 1500 navijača zdušno je bodrilo hrvatske nogometaše na utakmici u Budimpešti, a velik broj navijao je i uz eter Drugog programa Hrvatskoga radija. Na kraju nije bilo razloga za zadovoljstvo, pa su se nakon poraza od Mađarske (2:1) mogli čuti i zanimljivi komentari naših slušatelja.
Jedan od orginalnijih primjera odaslao je razočarani navijač koji smatra da nije dovoljno reći ''odigrali smo loše''.
- Ja zarađujem na ''baušteli'' od jutra do mraka, zar mislite da bi mi poslodavac platio da mu kažem kako nisam dobro ''ožbukao''? - zapitao se, pa dodao: - Idu igrati, pa ne odigraju ništa. Toliko sam razočaran da bih zaplakao.
I ostali su bili na sličnome tragu ...
- Razočaran sam, jako smo jalovo izgledali na travnjaku, kao da su igrači mislili ''lako ćemo''. Trebalo je pokazati malo više drskosti - poručio je još jedan potreseni slušatelj, iako je bilo i onih optimističnijih komentara.
- Loš dan jednostavno se dogodi, pa i najboljima. Ja ipak vjerujem u naše - zaključio je jedan od navijača.
Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.