Kandidature za gradonačelnika Dubrovnika

Kandidature za gradonačelnika Dubrovnika

Gradsko izborno povjerenstvo na čelu s predsjednikom Mariom Bulumom objavilo je službeno zbirno rješenje pravovaljanih kandidatura za gradonačelnika/cu Dubrovnika, kao i liste za Gradsko vijeće. Ukupno je sedam kandidata za gradonačelnika i deset lista za dubrovačko Gradsko vijeće.

1. Kandidat: VIDO BOGDANOVIĆ
Zamjenik kandidata: NIKOLA PAVLOVIĆ
Zamjenica kandidata: ĐIVE GALOV
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS

2. Kandidat: VALENTIN DUJMOVIĆ, mag. oecol.
Zamjenica kandidata: MATIJA ČALE- MRATOVIĆ, dr. med.
Zamjenik kandidata: BRUNO DI CEGLIE VUKOVIĆ
HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS
HRVATSKA SOCIJALNO – LIBERALNA STRANKA – HSLS

3. Kandidat: MATO FRANKOVIĆ
Zamjenica kandidata: JELKA TEPŠIĆ
Zamjenica kandidata: ORLANDA TOKIĆ
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ

4. Kandidat: MARO KRISTIĆ
Zamjenica kandidata: DOLORES LUJIĆ
Zamjenik kandidata: PETAR MIHOČEVIĆ
MOST NEZAVISNIH LISTA – MOST

5. Kandidatkinja: TEREZINA ORLIĆ, dipl. oec.
Zamjenik kandidatkinje: LUKŠA MATUŠIĆ, dipl. ing.
Zamjenica kandidatkinje: JELENA CRNČEVIĆ, mag. oec.
DUBROVAČKI DEMOKRATSKI SABOR – DDS

6. Kandidat: ŽELJKO RAGUŽ
Zamjenik kandidata: RIKARD ROSSETTI
Zamjenica kandidata: MARINA FRANIĆ
DUBROVAČKA STRANKA – DUSTRA

7. Kandidatkinja: TATJANA ŠIMAC-BONAČIĆ
Zamjenik kandidatkinje: RONI MLADINIĆ
Zamjenik kandidatkinje: JADRAN BARAČ
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP

 

Također, donosimo i kompletne liste za kandidaturu za Gradsko vijeće Grada Dubrovnika.
DUBROVAČKA STRANKA – DUSTRA
Nositelj liste: ŽELJKO RAGUŽ

Kandidatkinje/kandidati:
1. ŽELJKO RAGUŽ
2. RIKARD ROSSETTI
3. IVANA ŠEPAK
4. ORHAN ZUBČEVIĆ
5. MARINA FRANIĆ
6. FRANO KARAČ
7. MARIN MURATI
8. PETRA TOKIĆ
9. ANA MATUŠIĆ
10. KARLO GJURAŠIĆ
11. DOMAGOJ CAREVIĆ
12. MARKO MILJANIĆ
13. DANIELA ĐURIĆ ARAPOVIĆ
14. STJEPO ROKO
15. ALMA MAJSTOROVIĆ
16. NIKO IVANKOVIĆ
17. KATIJA PULJIZEVIĆ
18. AJLA HADŽIĆ
19. LEO BAUTOVIĆ
20. NIKŠA ĐEREK
21. RADE DOLINA
22. DUBRAVKA BOSNIĆ
23. DORA BATOŠ
24. RAFAEL BARKIĐIJA
25. SANDRA GURDULIĆ

DUBROVAČKI DEMOKRATSKI SABOR – DDS
Nositeljica liste: TEREZINA ORLIĆ, dipl. oec.

Kandidatkinje/kandidati:
1. TEREZINA ORLIĆ
2. LUKŠA MATUŠIĆ
3. ANTONELA SVILARIĆ
4. MARO VODOPIĆ
5. MATKO MUNITIĆ
6. PAULINA BAČIĆ
7. DAMIR ČOKLJAT
8. STANE VIĆAN
9. ZORAN CIKATIĆ
10. DORIS LEPEŠ MATIĆ
11. JELENA CRNČEVIĆ
12. BARBARA DULČIĆ
13. VICKO VODNICA
14. PERO BRBORA
15. SLAVICA GRKEŠ
16. JAKŠA VALJALO
17. PATRICIJA MAGE VIDAK
18. KATICA FALKONI-PEDRINI
19. JASMINA PELKO
20. MATO BATINIĆ
21. SUZANA ČAGALJ
22. ROMEO BOROJE
23. JADRANKA DABROVIĆ
24. IVAN JELČIĆ
25. ĐELO JUSIĆ

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositelj liste: MATO FRANKOVIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. MATO FRANKOVIĆ
2. MARKO POTREBICA
3. BLAŽ PEZO
4. ZRINKA RAGUŽ
5. MARIJO BEKIĆ
6. PERO MILKOVIĆ
7. KREŠIMIR MARKOVIĆ
8. IVAN MASLAĆ
9. EMILIO PULJIZEVIĆ
10. GORDAN ŠPERO
11. KATARINA DORŠNER
12. PAULO OBRADOVIĆ
13. STJEPAN ĐURIČIĆ
14. MARIJANA MAJIĆ
15. IVO LUČIĆ
16. SRĐAN MARGARETIĆ
17. ZVONIMIR KOPORČIĆ
18. MARIJA IVANKOVIĆ
19. NIKOLINA SOKO
20. ANDREJ DROBAC
21. IVAN MAJSTOROVIĆ
22. IVANA MARIĆ
23. TEO GRBIĆ
24. ANTONIJA SOKAL
25. IVO JELIĆ

HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS
HRVATSKA SOCIJALNO – LIBERALNA STRANKA – HSLS
Nositelj liste: VALENTIN DUJMOVIĆ, mag. oecol.

Kandidatkinje/kandidati:
1. VALENTIN DUJMOVIĆ
2. akademik NENAD VEKARIĆ
3. MATIJA ČALE- MRATOVIĆ
4. BELKA ELEZOVIĆ
5. PETAR IPŠIĆ
6. MIHO OBRADOVIĆ
7. TIHOMIR MATIĆ
8. NIKŠA BUŠLJE
9. MARIO TEVŠIĆ
10. dr. sc. IVANA LAZAREVIĆ
11. MARINA VUČKOVIĆ MATIĆ
12. MARIJA HASELSTEINER
13. ANES AVDIĆ
14. JADRANKA SULIĆ ŠPREM
15. IVANA STANIĆ
16. KATICA BENDEVIŠ
17. INES PUTICA
18. DIANA PRELIĆ
19. KATARINA ZARAČ
20. MARKO BELETIĆ
21. SANDRA GROŠETA
22. ERMINA DŽUBUR
23. MARO DABELIĆ
24. MARTINA ANTUNICA
25. BRUNO DI CEGLIE VUKOVIĆ;

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
Nositelj liste: VIDO BOGDANOVIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. VIDO BOGDANOVIĆ
2. NIKOLA PAVLOVIĆ
3. ĐIVE GALOV
4. TONI ĐEREK
5. UTJEHA KRISTIĆ
6. ROBERT ANĐUŠIĆ
7. TEA BATINIĆ
8. NINOSLAV SERTIĆ
9. DUŠANKA ŠUTALO
10. ANDRIJA NEDOH
11. KATARINA NIČETIĆ
12. JOSIP GJENERO
13. ORLANDA DEGL-IVELLIO
14. VLAHO RADONIĆ
15. KARMEN CETINIĆ
16. NIKŠA KUNIĆ
17. IVO GRLJEVIĆ
18. MIRNA KMETOVIĆ
19. MARINKA GRGUREVIĆ
20. STJEPAN TOMAŠIĆ
21. SVJETLANA UROŠ
22. BOŽO SVETAC
23. VID KRMEK
24. PETAR DOMAĆIN
25. VICKO BILIĆ

HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
Nositeljica liste: OLGA MURATTI

Kandidatkinje/kandidati:
1. OLGA MURATTI
2. IVO JADRUŠIĆ
3. LUCE ŠALJA
4. ANTONIJETA MILOŠ
5. ANKA GREGET
6. IVO ČAGALJ
7. GORDANA JABLANOV
8. LUCIJA CVJETKOVIĆ
9. VLAHO VIOLIĆ
10. JOVANKA ILIĆ
11. MAJA MARČINKO
12. MILJENKO LUČIN
13. MARIJANA MANENICA
14. BOŽO BRAJOVIĆ
15. KATE RADIĆ
16. BOŽIDAR MATIJEVIĆ
17. NIKOLETA EDEN
18. IVICA ELEZ
19. JOSIP ZEDNIČEK
20. ILIJA FRANKOVIĆ
21. KATE POPOVIĆ
22. ANKA BRZICA
23. GLORIA BOSNIĆ
24. JOVAN POPOVIĆ
25. MARINO TORIĆ


MOST NEZAVISNIH LISTA – MOST
Nositelj liste: MARO KRISTIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. MARO KRISTIĆ
2. DOLORES LUJIĆ; HRVATICA
3. BOŽO MILETIĆ
4. PETAR MIHOČEVIĆ
5. MATO TOMLJANOVIĆ
6. BRANKO VODOPIJA
7. RATKO GALJER
8. TOMISLAV VULETIĆ
9. VESNA BABAROVIĆ
10. ROBERT PUŠIĆ
11. MAJA GABRIERI
12. MARKO MUJAN
13. NIKŠA HRDALO
14. MAJA JOVIĆ
15. MARINA SVILOKOS
16. ZORAN GAŠIĆ
17. IRINA VRTIKAPA
18. NIKŠA GALOV
19. TONĆI BEBIĆ
20. ZORANA ANTIĆ ĆURČIJA
21. MARIJA SMODLAKA
22. ŽELJKO ZEKIĆ
23. ELMA BIJEDIĆ
24. MIRO PLENKOVIĆ
25. SANDRA GOJŠINA

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: LJUBOMIR NIKOLIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. LJUBOMIR NIKOLIĆ
2. NIKŠA SELMANI
3. IVAN VIĐEN
4. TONĆI SKVRCE
5. IGOR MIOŠIĆ; HRVAT
6. MARA KOLIĆ PUSTIĆ
7. IVAN IVIČEVIĆ-BAKULIĆ
8. MARKO GILJAČA
9. IGOR LEGAZ
10. LEONARDO KLEŠKOVIĆ
11. KITI JURICA-KORDA
12. PETRA MARČINKO
13. BRANKA FRANIČEVIĆ
14. SRĐAN OBAD
15. MARIJO ANĐELIĆ
16. MARTIN LAZAR
17. VALTER KOŽUL
18. ANTONIJA REHAK
19. EDITA ČABRILO
20. KRISTINA SKVRCE
21. ĐINO BARABA
22. SVJETLANA JELAVIĆ DEAN
23. ĐIVO DRAŽIĆ
24. MARIELA MARKOVIĆ
25. ANA MARINKOVIĆ

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
Nositeljica liste: TATJANA ŠIMAC-BONAČIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. TATJANA ŠIMAC-BONAČIĆ
2. MLADEN GOJUN
3. DAVOR MRŠA
4. DRAGANA ĐURIĆ
5. BOŽIDAR MEMED
6. JELE VUKOTIĆ
7. TOMISLAV BRNAS
8. KARLO DEKOVIĆ
9. JOSIP MIKULIĆ
10. MARIJA MILIĆ
11. ANDRO BURĐELEZ
12. AMIR BRKIĆ
13. KORA JOVANOVIĆ
14. JASMINKA ZELENTROVIĆ
15. SUZANA STANKOVIĆ
16. JOVANKA UDŽENIJA
17. IVICA KIPRE
18. SAŠA ŠKRABIĆ
19. ANKICA LEPEŠ
20. BERISLAV KRISTE
21. FANI FAVRO BUKVIĆ
22. JADRAN BARAČ
23. RONI MLADINIĆ
24. MARIJA BRNAS
25. ANTE MARKOVIĆ

ŽIVI ZID
Nositelj liste: HRVOJE KUKULJICA

Kandidatkinje/kandidati:
1. HRVOJE KUKULJICA
2. NIKOLA PERKOVIĆ
3. VESNA RIBIĆ
4. DARIO PETKOVIĆ
5. JULIJA KLAPIRIĆ
6. DIJANA TOT
7. IVAN KEKEZ
8. DUBRAVKO GARBIN
9. STELLA VAN BLOEMEN
10. ANTE LALIĆ
11. IVANA ORLIĆ
12. ORSAT JURAJ LENERT
13. DARKO KRIŠTO
14. DEJAN PIPLICA
15. ZLATKO ĐURIĆ
16. ZORAN GRGIĆ
17. ANITA BORO
18. MARIO VUIĆ
19. SEBASTIJAN GARBIN
20. BRANKO BORO
21. DRAGANA STANIČIĆ
22. MIHAELA ZEKIĆ
23. INES BAGOVIĆ
24. RAFAELA KUKULJICA
25. ŽELJKO HENEZI