Narodna knjižnica Orebić
Foto: - / -
U Narodnoj knjižnici u Orebiću u postojećim okolnostima epidemije koronavirusa ne odustaju od svog uobičajenog posla i popularizacije čitanja te rada s korisnicima kojima je omogućeno korištenje i online kataloga knjižnice, a knjige se mogu rezervirati i telefonom, mailom i na mrežnoj stranici.
Najavili su i deseto jubilarno obilježavanje Noći knjige koje će se održati 23. ovoga mjeseca u povodu Svjetskog dana knjige i autorskih prava i Dana hrvatske knjige.
Virtualnim putem toga dana s početkom u 18 sati ugostit će troje poznatih i nagrađivanih hrvatskih književnika: predsjednika Društva hrvatskih pisca Zorana Ferića, Enu Katarinu Haler i Romana Simića.
Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.