Radio Dubrovnik
Foto: - / -
Utvrđen je program ovogodišnjih karnevalskih priredbi u orebićkoj općini, a održavat će se pod pokroviteljstvom općine Orebić i općinske turističke zajednice. Počinju danas velikim maškaranim balom u obnovljenoj i novouređenoj dvorani Hrvatskog doma u Vignju.
U organizaciji su istoimene udruge i mjesnog odbora Viganj.
Početak je u 21 sat, maškarane i one bez maske zabavljat će sastav „JUKEBOX“ /džuboks/ iz Splita a bit će dodijeljene nagrade za najbolju pojedinačnu i skupnu masku.
Sljedeće maškarane priredbe su 22. veljače u Domu kulture u Potomju uz grupu „Mediteran“ i na Ultime od karnevala 25. veljače u Hrvatskom domu u Vignju uz bakalar i sastav „Miris juga“.
Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.