Radio Dubrovnik

01:37 / 13.10.2013.

Autor: Davor Buconić

Malonogometaši Square-a uspješni u Makarskoj

Malonogometaši Square-a, u 2. kolu Prve hrvatske malonogometne lige, u Makarskoj, svladali su ekipu Novo Vrijeme Apfel 2:1 (1:0).

Malonogometaši Square-a, povratnici u prvoligaško natjecanje, su u prošlom kolu u Gospinom polju bili uspješni protiv Novog Marofa, pobijedili su rezultatom 5:1, a s uspijesima na početku sezone su nastavili na prvom gostovanju sezone. Pod vodstvom trenera Ivice Gvozdena, Dubrovčani su do pobjede u Makarskoj nad MNK-om Novo Vrijeme Apfel došli pogotcima Kurbelašvilija (18. minuta) i Šimunovića (35.). Domaćini svoj jedini pogodak postižu u posljednjoj, 40. minuti susreta za konačan rezultat, MNK Novo Vrijeme Apfel - MNK Square 1:2.

Za MNK Square nastupili su: Primić, Kurbelašvili, Daničić, Biočić, Vodopić, Hasanović, Cvjetković, Saulan, Šimunović, Micevski, Rangotov, Rezo, Đuraš, Turuk.

U sljedećem, 3. kolu, Square je domaćin MNK Solin Staro Češko. Utakmica se igra u petak, 18. listopada u 19 sati.