Hrvatski radio

Radio Dubrovnik

09:10 / 21.03.2022.

Autor: HRT - Radio Dubrovnik

Povodom Dana Općine održano 26. Prvenstvo Vele Luke u stolnom tenisu

Povodom Dana Općine održano 26. Prvenstvo Vele Luke u stolnom tenisu

Povodom Dana Općine održano 26. Prvenstvo Vele Luke u stolnom tenisu

Foto: STK Libertas Marinkolor / -

Povodom dana Općine Vela Luka i blagdana Sv. Josipa, nakon dvogodišnje pauze prouzrokovane Covid mjerama, STK Lučica je organizirala 26. Prvenstvo Vele Luke u stolnom tenisu.

Ove godine je bilo oko 50-ak natjecatelja što je nešto manji broj nego prijašnjih godina što je isto tako rezultat posljedica covida i mjera koje su bile na snazi.

Na natjecanju su sudjelovali stolnotenisači i stolnotenisačice iz Dubrovnika, Konavala, Ploča, Vrgorca i domaćina Vele Luke. Natjecanje se odvijalo u 15 kategorija od klinaca do veterana 60+.

Osvajači odličja po kategorijama:

Klinceze:

1. mjesto Romea Matas (STK Lučica)

2. mjesto Dora Pamukić (STK Libertas Marinkolor)

3. mjesto Helena Prižmić (STK Lučica)

3. mjesto Antea Tasovac (STK Lučica)

Najmlađi kadeti:

1. mjesto Petar Stipković (STK Lučica)

2. mjesto Mateo Franulović (STK Lučica)

3. mjesto Marino Čović (STK Libertas Marinkolor)

Mlađi kadeti:

1. mjesto Franko Torić (STK Libertas Marinkolor)

2. mjesto Luka Kulaš (STK Libertas Marinkolor)

3. mjesto Dorian Gološ (STK Libertas Marinkolor)

3. mjesto Mateo Oreb (STK Lučica)

Kadetknije:

1. mjesto Lara Matas (STK Lučica)

2. mjesto Rina Žuvela (STK Lučica)

3. mjesto Franka Dragojević (STK Lučica)

3. mjesto Rina Surjan (STK Lučica)

Kadeti:

1. mjesto Šimun Lukačević (STK Libertas Marinkolor)

2. mjesto Petar Šeparović (STK Lučica)

Juniori:

1. mjesto Šimun Lukačević (STK Libertas Marinkolor)

2. mjesto Antonio Maslač (STK Konavljanin)

3. mjesto Duje Prižmić (STK Lučica)

3. mjesto Mario Mozara (STK Libertas Marinkolor)

Seniori:

1. mjesto Deni Berković (STK Lučica)

2. mjesto Nikola Žuvela (STK Lučica)

3. mjesto Marko Matas (STK Lučica)

3. mjesto Antonio Franulović (STK Lučica)

Seniorke:

1. mjesto Sanda Tasovac (STK Lučica)

2. mjesto Sandra Đurišić (STK Konavljanin)

3. mjesto Ivana Anić (STK Lučica)

3. mjesto Linda Žuvela (STK Lučica)

Veterani 40+:

1. mjesto Miho Obrvan (STK Ploče)

2. mjesto Damir Žuvela (STK Lučica)

Veterani 50+:

1. mjesto Orlando Glamuzina (STK Ploče)

2. mjesto Boris Dragojević (STK Lučica)

Veterani 60+:

1. mjesto Mirko Dragojević (STK Lučica)

2. mjesto Ivan Ravlić (STK Vrgorac)

3. mjesto Gorki Miletić (STK Lučica)

Rekreativci:

1. mjesto Kuzma Stipković

2. mjesto Niki Oreb

3. mjesto Pino Šeparović

3. mjesto Ivana Anić

Parovi:

1. mjesto

Marko Matas i Antonio Franulović

2. mjesto

Nikola Žuvela i Deni Berković

3. mjesto

Orlando Glamuzina i Mirko Dragojević

3. mjesto

Ivan Ravlić i Miho Obrvan