09:32

Autor: Davor Buconić

Pobjede domačih momčadi.

U 20. kolu 3 HNL - južna skupina, u 8 utakmica - 8 pobjeda domaćih momčadi.

Rezultati: Gošk - Velebit 4:0, Neretva - Primorac (B) 5:0, Konavljanin - Zagora 2:0, Hrvace - Jadran (LP) 5:0, Kamen - Uskok 2:0, Zmaj (M) - Val 0:1, Jadran (KS) - Zmaj Blato 1:0, Omiš - Neretvanac 3:0.

Dbrovački Gošk, posljednjeplasiranog Velebita, rezultatski je nadigrao tek u drugom poluvremenu, u prvom nije bilo pogodaka. Gosti iz Benkovca od 44. minute igrali su s igračem manje. Dva pogotka postigao je Zečević, a Cicijelj i Ivanišević po jedan.

U Konavlima, na Grudi, pogotke za Konavljanina iz Čilipa, u pobjedi protiv Zagore, postigli su Šandrk i Grbešić.

Poredak: 1. Val 44 boda, 2. Gošk 35, 3. Zmaj Blato 33, 4. Jadran (KS) 32, 5. Zmaj (M) 31, 6. Omiš 31, 7. Zagora 31, 8. Hrvace 29, 9. Kamen 28 , 10. Uskok 28, 11. Jadran (LP) 27, 12. Neretvanac 27, 13. Konavljanin 26, 14. Primorac (B) 22, 15. Neretva 21, 16. Velebit 2