Hrvatski radio

Radio Dubrovnik

09:20 / 26.10.2020.

Autor: Radio Dubrovnik

Tko su pobjednici 11. Županijskog prvenstva u stolnom tenisu?

STK Libertas Marinkolor

STK Libertas Marinkolor

Foto: - / -

Jedanaesto izdanje Prvenstva Dubrovačko-neretvanske županije u stolnom tenisu održano je u nedjelju 25. listopada 2020. godine u Sportskoj dvorani Gospino polje u kategorijama najmlađih kadeta, mlađih kadetkinja i kadeta, kadeta, juniora, seniorki i seniora te veterana 40+, 50+ i 60+.

 
 
- Najmlađi kadeti:
1. mjesto: Franko Torić (STK Libertas Marinkolor)
2. mjesto: Marino Čović (STK Libertas Marinkolor)
 
- Mlađi kadeti: 
1. mjesto: Luka Karanović (STK Libertas Marinkolor)
2. mjesto: Luka Kulaš (STK Libertas Marinkolor)
3. mjesto: Dorian Gološ (STK Libertas Marinkolor)
3. mjesto: Franko Torić (STK Libertas Marinkolor)
 
- Mlađe kadetkinje:
1. mjesto: Ivana Vidojević (STK Libertas Marinkolor)
2. mjesto: Laura Mozara (STK Libertas Marinkolor) 
3. mjesto: Paulina Cetinić (STK Libertas Marinkolor)
 
- Kadeti:
1. mjesto: Mario Mozara (STK Libertas Marinkolor)
2. mjesto: Šimun Lukačević (STK Libertas Marinkolor)
3. mjesto: Luka Kulaš (STK Libertas Marinkolor)
3. mjesto: Dorian Gološ (STK Libertas Marinkolor)
 
- Juniori:
1. mjesto: Luka Karanović (STK Libertas Marinkolor)
2. mjesto: Mario Mozara (STK Libertas Marinkolor)
3. mjesto: Teo Kasač (STK Libertas Marinkolor)
3. mjesto: Dragan Križanac (STK Libertas Marinkolor)
 
- Seniori:
1. mjesto: Marko Šarić (STK Libertas Marinkolor)
2. mjesto: Marko Venier (STK Libertas Marinkolor)
3. mjesto: Ivo Miličić ( STK Libertas Marinkolor)
 
- Seniorke:
1. mjesto: Sandra Đurišić (STK Konavljanin)
2. mjesto: Barbara Vlahović (STK Libertas Marinkolor)
 
- Veterani 40+
1. mjesto: Orlando Glamuzina (STK Ploče)
2. mjesto: Goran Raspopović (STK Libertas Marinkolor)
3. mjesto: Sandro Spicijalić (STK Libertas Marinkokor)
3. mjesto: Jurica Prpić (STK Konavljanin)
 
Veterani 50+
1. mjesto: Milo Stražičić (STK Konavljanin)
2. mjesto: Ivan Ravlić (STK Ploče)
3. mjesto: Damir Gleđ (STK Libertas Marinkolor)
3. mjesto: Dario Petković (STK Libertas Marinkolor)
 
Veterani 60+
1. mjesto: Milan Rezo (STK Libertas Marinkolor)
2. mjesto: Zoran Sutić (STK Ploče)