Hrvatski radio

Radio Dubrovnik

Ekonomska škola: Program dobrodošlice za učenike 1. razreda

21.07.2020.

17:31

Autor: Radio Dubrovnik

Facebook Ekonomska škola

Facebook Ekonomska škola

Foto: - / -

Zbog otežanih okolnosti u kojima su učenici osmih razreda završili svoje osmogodišnje školovanje, Ekonomska škola Dubrovnik odlučila je svim učenicima koji upisuju prvi razred te škole osigurati podršku i olakšati prijelaz iz osnovne u srednju školu.

"Osmislili smo Program dobrodošlice koji sadržava, između ostalog, besplatne satove sistematizacije gradiva iz Matematike i Hrvatskog jezika te jačanje ishoda iz ntih predmeta kako bi svi naši učenici mogli kvalitetno nastaviti obrazovanje u našoj školi. Izvođenje ovog programa započet ćemo od sredine kolovoza do početka nove školske godine, a prema željama i potrebama naših budućih učenika", ističu iz škole.
 
Prijave za korištenje usluga iz programa zaprimaju se prilikom dostave upisnica na upisnom mjestu u našoj školi ili putem mail-a: ured@ss-ekonomskaitrgovacka-du.skole.hr

Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.