Hrvatski radio

Radio Dubrovnik

Ujedinili se dubrovački taksisti: voze građane povoljno, a neke i besplatno

21.04.2020.

12:02

Autor: Radio Dubrovnik

Radio Dubrovnik

Radio Dubrovnik

Foto: - / -

Udruženje obrtnika autotaxi prijevoznika i Sindikat autotaxi prijevoznika Dubrovnik obavijestili su građane i sve korisnike da su prilagodili i unificirali cijene autotaxi usluga na razini Udruženja i Sindikata, a sve u koordinaciji sa Gradom i stožerom Civilne zaštite.

Kao i od samog početka pandemije uzrokovane koronavirusom, prijevoz za cjelokupno medicinsko osoblje je besplatan kao i prijevoz za potrebite.

Za sve ostale cijena je ostala ista, odnosno, start 12 kuna, a svaki prijeđeni kilometar 6 kuna.

"Vozila su dezinficirana, vozači koriste zaštitna sredstva i opremu te se rade potrebne pauze između vožnji. Preporučamo svim korisnicima 'ostanite doma'. U slučaju potrebe koriste usluge našeg Udruženja. Možete nas kontaktirati preko dispečera na telefon 098 668 000", ističu.

Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.