Na biskupskom ređenju novoimenovanog dubrovačkog biskupa mons. Roka Glasnovića, zbog epidemioloških mjera, moći će se sudjelovati isključivo uz akreditaciju.
22.01.2022.
09:10
Autor: HRT - Radio Dubrovnik
Na biskupskom ređenju novoimenovanog dubrovačkog biskupa mons. Roka Glasnovića, zbog epidemioloških mjera, moći će se sudjelovati isključivo uz akreditaciju.
Euharistijsko slavlje i obred ređenja odvijat će se u katedrali, dok će vjernici koji sudjeluju uz akreditaciju, biti smješteni u predviđenim poljima ispred katedrale, te će obred pratiti putem video zida.
Zbog toga će danas od 9 do 13 privremeno biti zatvoreni dijelovi ulica unutar povijesne jezgre grada Dubrovnika i to Držićeva poljana te prilaz Ulici Pred Dvorom iz smjera Peskarije, Bunićeve poljane, Gundulićeve poljane i Ulice Cvijete Zuzorić.
"Zahvaljujemo našim sugrađanima na strpljenju i susretljivosti i pozivamo sve da u svom obiteljskom okruženju ređenje prate putem televizijskog prijenosa, drugih medija i mrežnih stranica Dubrovačke biskupije", poručili su iz Biskupije.
Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.
Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora