Prijateljska utakmica NK Dinare i GNK Dinama 1:4

Povodom 100-og rođendana NK Dinare, na igralištu Podno tvrđave prijateljsku utakmicu su odigrali NK Dinara i GNK Dinamo koja je završila rezultatom 1:4.

Dinara je izašla u sastavu: Milić, Ercegovac, Stojak, Radić, Matić, Ljubić, Elez, Kurevija, Teskera, Lučić, Kurbaša, dok su gosti izašli u respektabilnom sastavu: Kelava, Brodić, Addy, Jedvaj, Husejinović, Pivarić, Pamić, Beqiraj, Rukavina, Krstanović.

Prvi gol je postigao glavom Fran Brodić u 15. minuti susreta. Isti igrač je povećao vodstvo u 26. minuti. Na 0:3 povećao je Marko Kolar u 53. minuti. Erupciju oduševljenja izazvao je Goran Nikolić-Kovačić golom za Dinaru u 62. minuti. Samo dvije minute kasnije konačan rezultat 4:1 postavlja Marko Alvir.