Proglašenje najboljih kninskih sportaša

Proglašenje najboljih kninskih sportaša Proglašenje najboljih kninskih sportaša

U Domu HV-a održano je svečano proglašenje najboljih kninskih sportaša, sportskih nada, ekipa, trenera i sportskih djelatnika. Najbolja sportašica je Ela Jelić iz taekwando kluba Olympic Knin, a najbolji sportaš Marko Čeko iz atletskog kluba Sveti Ante.

1.PERSPEKTIVNE SPORTAŠICE i SPORTAŠI KNINSKOG SPORTA

 

NOGOMETNI KLUB DINARA

1.PETAR BILIĆ

2.DARIO MILOLOŽA

3.LINO ŽUŽIĆ

4.TEO ŠIŠKO

5.ANTE ORLOVIĆ

 

MNK KIJEVO

1.EMANUEL DILBER

2.LEO VIDOVIĆ

3.KARLO KRIŠTO

4.LEON ERCEGOVAC

 

 

ŽENSKI RUKOMETNI KLUB KNIN

1.FRANKA KOLOŠ

2.PATRICIJA JANDRIĆ

3.LORENA ŠTRBAC

4.BLAŽENKA MANDIĆ

5.IVA MARETIĆ

 

 

ODBOJKAŠKI KLUB ,,MLADOST 2000,,

1.IVA RAMLJAK

2.MARIJA JURAKOVIĆ

3.INES SINOBAD

4.IVONA HRGA

5.LAURA KABIĆ

6.LANA ANIĆ KREMIĆ

 

 

TAEKWONDO KLUB OLIMPIC

1.ĐURĐA RADULOVIĆ

2.ALEKSANDRA RADULOVIĆ

3.LEONARDA GAŠPAR

4.STELLA VIDOVIĆ

5.PETRA MARIĆ

6.ANTE KLEPO

7.IVAN ZORIĆ

 

KARATE KLUB TIGAR

1.DRAGANA ĐEKANOVIĆ

2.ZORANA ĐEKANOVIĆ

3.GORANA ĐEKANOVIĆ

4.JOVANA ĐEKANOVIĆ

5.IVAN KRVAVICA

 

 

ATLETSKI KLUB SVETI ANTE

1.LANA ANIĆ KALIGER

2.ANA TOŠIĆ

3.SARAH DJAK

4.LARA JELIĆ

5.MATEJ DELAČ

 

 

TAEKWONDO KLUB DIV-KNIN

1.LORENA DJAK

2.ANA POPOVIĆ

3.NIKA DODIK

4.PETRA  LEA JELIĆ

5.ANA MARIA MIKULIĆ

6.NIKOLA ČEKO

7.MATE TESKERA

 

KARATE KLUB KNIN

1.MATEO HERCEG

2.ANTONIJA HERCEG

3.ANA MARTINOVIĆ

4.IVONA ŽABIĆ

5.TARA KUNDIT

 

KOŠARKAŠKI KLUB KNIN

1.ENA TASLAK

2.SIMONA GAZIBARA

3.TONI IVANKOVIĆ

4.ROKO IVANKOVIĆ

5.LUKAS LIČANIN

 

2. NADE KNINSKOG SPORTA POJEDINAČNO

 

   KRISTINA JAKOVLJEVIĆ-Taekwondo klub DIV-Knin

    Državna kadetska prvakinja

     Brončana medalja s kadetskog europskog prvenstva

    DANIELA JELIĆ-ATLETSKI KLUB SVETI ANTE KNIN

    Prvo mjesto na Prvenstvu Hrvatske za mlađe juniorke

    Drugo mjesto na Prvenstvu Hrvatske za kadetkinje u skoku u dalj

 

   MATEO PRATLJAČIĆ-Taekwondo klub Div-Knin

    5.MJESTO NA EUROPSKOM JUNIORSKOM PRVENSTVU

    1.MJESTO NA JUNIORSKOM PRVENSTVU HRVATSKE 

 

________________________________________________________

3. NADE KNINSKOG SPORTA-EKIPNI SPORTOVI

     JOSIP PALIĆ-NOGOMETNI KLUB DINARA KNIN

 

     VALENTINA BARTULA –ODBOJKAŠKI KLUB MLADOST 2000

 

4.PERSPEKTIVNA ŽENSKA EKIPA

 

TAEKWONDO KLUB DIV KNIN-KADETKINJE/4.MJESTO NA DRŽVNOM KADETSKOM PRVENSTVU HRVATSKE

1.Kristina Jakovljević

2.Elizabeta Krišto

3.Lea Grbavac

__________________________________________________

                                                                                                                                                                                                                                                                                       

5.PERSPEKTIVNA MUŠKA MOMČAD-NK DINARA ,KADETI

PRVACI ŽUPANIJSKE LIGE ,TRENUTNO ZAUZIMAJU PRVO  MJESTO NAKON JESENSKOG DIJELA NATJECANJA U MEĐUŽUPANIJSKOJ LIGI ZADAR-ŠIBENIK

 

NK DINARA-KADETI U SASTAVU

ANTE KESER,MATEJ ILIĆ,DUJE CIGIĆ,ANTONIO JOZANOVIĆ,DENIS BATARILO,PETAR BAJAN,ANDREJ BANOVIĆ,FILIP DAMJANOVIĆ,TONI IVIĆ,ZVONKO BARIČEVIĆ,NIKOLA KULUZOVIĆ-RELJIĆ,JOSIP PALIĆ,ANTON GLASNOVIĆ,ANĐELO CIMEROTIĆ,ANTONIO MARKOVIĆ,LUKA BAJIĆ,IVAN TAVIĆ,ANTE ZORE,TONI DILBER,DOMAGOJ MIŠKOVIĆ,GABRIEL HRGA,TOMISLAV BAKOVIĆ,BRUNO CIGIĆ-TRENER MIROSLAV ČALIĆ

_________________________________________________  

----------------------------------------------------------------------------

6.POSEBNO PRIZNANJE ZA 20 GODINA  SPORTSKOG DJELOVANJA

BOĆARSKI KLUBU ZRINSKI -KNIN

                                                                                                                        

7.SPORTSKI DJELATNIK; JOSIP BEBEK-PREDSJEDNIK OK MLADOST 2000                                                                                              

 

8.SPORTAŠ S INVALIDITETOM-BRUNO JUREŠIĆ –KLUB SJEDEĆE ODBOJKE KNIN 95

 

--------------------------------------------------------------------------------------

 

9.TRENER;  DRAŽEN LASIĆ-ATLETSKI K LUB SVETI ANTE

                   DRAGAN PIJUH-TAEKWONDO KLUB DIV KNIN

SVOJIM RADOM I REZULTATIMA SVOJIH SPORTAŠA  ZASLUŽILI SU PRIZANJE ZA NAJUSPJEŠNIJEG TRENERA U 2019.GODINI.

                                                              

-----------------------------------------------------------------------------

10.MUŠKA MOMČAD-NK DINARA

IVAN AKRAPOVIĆ,LAZAR AMANOVIĆ,TONI BLAŽEVIĆ,MARKO BODULJAK,ANTE DUJIĆ,STIPE ERCEGOVAC,ANDRO FRANJIĆ,IVAN ILIĆ,LOVRO IVANČEVIĆ,MARKO JURIĆ,DANIEL KARNA,SREĆKO KARNA,JOSIP KESER,IVAN MATIĆ,MARIO ANTE ROMIĆ,ŽELJKO STOJAK,JOSIP TESKERA,IVAN TOMIĆ,ANTONIO VARNICA,LUKA VUGREK,DARKO VUČEMILOVIĆ ALEGIĆ,ANTE VRANJIĆ VUČEMILOVIĆ,PAŠKO ČOLAK,ZVONIMIR ŠUĆUR,ANTONIO POPOVIĆ,FILIP BOGUT-TRENER DUJO BARIĆ

 

 11.ŽENSKA EKIPA- ODBOJKAŠKI KLUB MLADOST 2000

GABRIELA JUKO,SARA TOVIĆ,VALENTINA BARTULA,ANASTASIA JAKOVLJEVIĆ,ANĐELA MARIĆ,IVONA HRGA,MARIJA JURAKOVIĆ,LANA ANIĆ KREMIĆ,LAURA KABIĆ,IVA RAMLJAK,INES SINOBAD,MICHAELA BUŽONJA,MIA GUGO-TRENERICA MATEA BUŽONJA

                                                                                                                            

12.SPORTAŠICA   -ELA JELIĆ –TAEKWONDO KLUB OLYMPIC

2 mjesto na mlađem seniorskom prvenstvu Hrvatske

                                                                                  

------------------------------------------------------------------------

 

13.SPORTAŠ-MARKO ČEKO,ATLETSKI KLUB SVETI ANTE

Mlađi seniorski prvak na 200 metara

2.na seniorskom prvenstvu Hrvatske na 200 metara

Ostvaren najbolji rezultat na Hrvatske na 100 i 200 metara

Najbolji atletičar Hrvatske do 20 godina

 

MATEA PRIMILA JE POSEBNO PRIZNANJE. Nagradu su joj uručili predsjednik Zajednice sportova grada Knina Dragan Matić i  direktor za lokalni sport Hrvatskog olimpijskog odbora Siniša Krajač.                         

Matea Jelić je prva olimpijka iz Knin koja će sudjelovati na ljetnim olimpijskim igrama.

Deset godina trenirala je u Kninu kao članica Taekwondo kluba DIV-Knin , a od brojnih priznanja koja je osvojila izdvaja se svjetsko juniorsko zlato.

2016. godine prelazi u Marjan iz Splita gdje njen talent, rad i upornost dolaze do punog izražaja. Kroz iznimno teške turnire na svjetskoj razini, na zadnjem turniru u Moskvi ulaskom u finale osigurala izravan nastup na Olimpijskim igrama.