Stipe Jarloni zlatni!

Stipe Jarloni osvojio je zlatnu medalju na Europskom studentskom taekwondo prvenstvu u Rusiji

U Moskvi se ovog vikenda održava Europsko studentsko taekwando prvenstvo. Po prvi puta na ovom natjecanju svog predstavnika ima i Kninsko Veleučilište Marko Marulić. Stipe Jarloni, poznat po svojim dosadašnjim uspjesima u kolekciju svojih medalja dodat će i današnju zlatnu. Naime u kategoriji do 58 kg Stipe je u četvrtfinalu najprije rezultatom 6:1 na bodove, svladao predstavnika Njemače, zatim je u polufinalu svladao predstavnika Armenije, bivšeg svjetskog prvaka, rezultatom 12:8 i na kraju u finalu pobjedom protiv predstavnika Turske, prekidom u trečoj rundi pri rezultatu 12:0 postao zlatni. Čestitamo!