Hrvatski radio

Radio Knin

I šesti dan bez oboljelih u županiji

19.05.2020.

11:12

Autor: Vesna Jašek

I šesti dan bez oboljelih u županiji

I šesti dan bez oboljelih u županiji

Foto: - / -

Danas nema novooboljelih osoba od COVID-19, tako da je broj oboljelih u našoj županiji i dalje 91. Istodobno se oporavilo 79 pacijenata, priopćio je jutros Stožer civilne zaštite Šibensko kninske županije.

Priopćenje Stožera prenosimo u cijelosti:

Danas nema novooboljelih osoba od COVID-19, tako da je broj oboljelih u našoj županiji i dalje 91, a oporavilo se 79 pacijenata. Od ukupnog broja oboljelih još se devet osoba oporavlja i to tri s područja Općine Biskupija i po dvije osobe s područja Grada Drniša, Grada Šibenika i Općine Murter-Kornati.

Na Odjelu infektologije šibenske bolnice hospitaliziran je jedan pacijent pozitivan na koronavirus i nije na respiratoru. Tri pacijenta s našeg područja i dalje se liječe u KBC Split. Pod mjerama zdravstvenog nadzora je 71 osoba i svi su kontakt s COVID-19 pozitivnim osobama. Do danas je u Šibensko-kninskoj županiji uzeto 2238 uzoraka.

U protekla 24 sata na području Policijske uprave šibensko-kninske nije zaprimljena ni jedna dojava o kršenju mjera samoizolacije.

Sve informacije vezane uz koronavirus možete pratiti na jedinstvenoj web stranici www.koronavirus.hr

 

Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.