Molitvom i paljenjem svijeća u Kninu je obilježen Dan sjećanja na žrtve Vukovara. Obilježavanje spomendana započelo je paljenjem svijeća u Vukovarskoj ulici, a nastavljeno svetom misom u Gospinoj crkvi i molitvom odrješenja kod Spomenika hrvatske pobjede.
Knin je i ove godine dostojanstveno obilježio Dan sjećanja na vukovarske žrtve. Nakon paljenja svijeća u Vukovarskoj ulici i svete mise u Gospinoj crkvi, kolona sjećanja uputila se prema Trgu Ante Starčevića, odnosno Spomeniku hrvatske pobjede Oluja ’95, ispred kojeg je uz paljenje svijeća i molitvu odrješenja odana počast poginulim braniteljima Vukovara i svim ostalim žrtvama agresije na Vukovar, kao i svim hrvatskim braniteljima poginulim u Domovinskom ratu.
Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.