Hrvatski radio

Radio Knin

Ni danas nema novooboljelih osoba u županiji

19.04.2020.

10:32

Autor: Vesna Jašek

Ni danas nema novooboljelih osoba u županiji

Ni danas nema novooboljelih osoba u županiji

Foto: - / -

Već drugi dan, na području naše županije, nema novozaraženih osoba. Ukupan broj oboljelih i dalje je 81. Od početka epidemije 18 osoba je izliječeno, priopćio je danas županijski Stožer civilne zaštite.

Priopćenje Stožera prenosimo u cijelosti:

 

""Na području naše županije nema novih zaraženih osoba od koronavirusa, tako da je broj zaraženih osoba i dalje 81.

Na Odjelu infektologije šibenske bolnice hospitalizirano je 10 osoba, od kojih je jedna osoba na respiratoru. Jedan je pacijent otpušten na kućnu njegu, a dva su i dalje na respiratoru u KBC Split. Od počeka epidemije do danas imamo 18 ozdravljenih osoba.

U zadnja 24 sata u Policijskoj upravi šibensko-kninskoj nije bilo dojava o kršenju mjera samoizolacije.

Broj oboljelih se nasreću smanjuje, zahvaljujući savjesnosti svih naših građana. I dalje apeliramo, poštujte preporuke Stožera civilne zaštite RH, izbjegavate nepotrebna putovanja i kontakte jer o nama samima ovisi koliko će ovakvo stanje trajati.

 

Sve informacije vezane uz koronavirus možete pratiti na jedinstvenoj web stranici www.koronavirus.hr

Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.