Hrvatski radio

Radio Knin

11:25 / 08.05.2020.

Autor: Vesna Jašek

Već šesti dan nema novooboljelih

Već šesti dan nema novooboljelih

Već šesti dan nema novooboljelih

Foto: - / -

Nastavlja se pozitivan niz u kojemu već šesti dan zaredom, na području naše županije, nema novozaraženih osoba od koronavirusa. Tako da je ukupna broj oboljelih od COVID 19, i dalje 90 osoba. U međuvremenu se oporavilo 64-voro pacijenata.

Današnje priopćenje županijskoga Stožera civilne zaštite prenosimo u cijelosti:

 

"Na području Šibensko-kninske županije šesti dan za redom nema novooboljelih osoba od koronavirusa. Do danas je u našoj županiji oboljelo 90 osoba, a oporavilo se njih 64.

Na Odjelu infektologije šibenske bolnice nema hospitaliziranih pacijenata oboljelih od COVID-19. Tri pacijenta iz šibenske bolnice liječe se u KBC Split i sva tri su na respiratoru.Pod mjerama zdravstvenog nadzora je 77 osoba, od čega je 24 kontakt s oboljelim od COVID-19.Do danas je u Šibensko-kninskoj županiji uzeto 1667 uzoraka.

U protekla 24 sata na području Policijske uprave šibensko-kninske je zaprimljena jedna dojava o kršenju mjere samoizolacije te je provjerom utvrđeno da je bilo kršenja navedene mjere."

 

Sve informacije vezane uz koronavirus možete pratiti na jedinstvenoj web stranici www.koronavirus.hr