Tri zlata za Karate klub Hrvatski sokol Osijek

Ovog je vikenda održan 14. međunarodni karate turnir CRO CUP 2019. u mjestu Mala Subotica kod Čakovca. Na turniru je sudjelovalo oko 700 natjecatelja iz 56 klubova iz Ukrajine, Crne Gore, Slovenije, BiH, Hrvatske, Austrije i Mađarske.

U vrlo kvalitetnim natjecateljskim kategorijama u kata disciplini sudjelovali su mladi osječki natjecatelji.

Katia Šegavčić osvojila je zlatno i srebrno odličje, Fran Seligman osvojio je zlatno odličje i Nika Festetics de Tolna osvojila je zlatno i brončano odličje.

Karate klub Hrvatski sokol Osijek se s 5 osvojenih odličja u konačnom plasmanu zauzeo je visoko osmo mjesto među 35 klubova i 300 natjecatelja u kata disciplini mjesto i ponovo potvrdio kako je najuspješniji karate klub iz grada Osijeka i Osječko-baranjske županije. Posebice raduje uspješan povratak šampionke Katie Šegavčić u natjecateljsku formu nakon stanke od 70 dana radi ozljede.