Zekić - Znamo sve o Petrocubu i imamo igrača više!

Zekić - Znamo sve o Petrocubu i imamo igrača više! Zekić - Znamo sve o Petrocubu i imamo igrača više!
foto Ž. Kovačević foto Ž. Kovačević

Zoran Zekić, (foto Ž. Kovačević)

NK Osijek sezonu u Gradskom vrtu otvara uzvratnim susretom 1. kvalifikacijskog kruga, Europske lige, s moldavskim Petrocubom. Prvi je susret završio rezultatom 1:1, a sutrašnja uzvratna utakmica počinje u 20 sati i 45 minuta.

Zekić je na konferenciji za novinstvo rekao kako ga ni u Moldaviji domaćin nije iznenadio, zahvalivši se "sudionicima susreta" zbog kojih njegova momčad u Osijek nije došla s golom više.

"Dobro smo ih proučili. I znamo kako ćemo odigrati. Bit će malih izmjena, no najbolje da se tijekom utakmice upoznate s njima, da sad ne otkivam sve." – zagonetan je bio Zekić na konferenciji za novinstvo.

Lilian Popesku, svojevremeno Zekićev nasljednik u Moldavskom Shertff-u, novinarima će govoriti danas u 19 sati i 30 minuta, neposredno prije treninga svoje momčadi.
Osječani će prije utakmice biti u karanteni, a u momčadi bi se mogao naći i pojačanje, napadač Ezekiel Henty, osječki Mbappe ;-). Henty nije nastupao u prvoj utakmici u Kišinjevu jer nije dobio vizu.
Sude Ciprani Demetrois Masias, Ionnais Lazarou i Marios Kalogerou.

Ispred dvorane Gradski vrt u radnom vremenu kluba mogu se kupiti ulaznice za europski susret te godišnje ulaznice