Zlato za Anu Đerek

Zlato     za    Anu      Đerek Zlato     za    Anu      Đerek

screenshot HRT

Još jedno zlato za Hrvatsku na Svjetskom gimnastičkom kupu u Osijeku, a osvojila ga je Ana Đerek na parteru s ocjenom 13.033 koliko je zaslužila i srebrna Ukrajinka Radivilova, ali s više grešaka u vježbi (veća početna ocjena), dok je broncu osvojila Rumunjka Mihai (12.933)

Anu Đerek tek su stotinke dijelile od medalje u finalu na gredi - završila je na 4. mjestu, s ocjenom 12.633. Prva je Ukrajinka Radivilova (13.333), srebro je pripalo Rumunjki Ghiciuc (13.100), a bronca još jednoj Rumunjki Mihal (12.667)
Tin Srbić nije uspio nastaviti niz s prijašnja tri Svjetska kupa u Osijeku. Za svoj je nastup uz pad dobio ocjenu 12.933 što bilo dovoljno za 6. mjesto. Zlato je osvojio Rus Rostov (13.733), srebro je zaslužio još jedan Rus Kartsev (13.600), a broncu Cipranin Georgiou (13.467).