Bez brige

18.04.2013.

09:33

Autor: Željko Kovačević

Nakon sinoćnje 4. pobjede zaredom Ligu za ostanak igraju ostali, a Darđani mogu planirati slijedeću sezonu.

Dobrim poslovnim potezom, uz umijeće trenera Senada Muminovića, Vrijednosnice su se ranije riješile pojedinih ugovornih obveza i sa 6 igrača, i juniorima, riješili opstanak u Ligi. U razmaku od mjesec dana Darđani su dva puta bili bolji od Zabočana iako je utakmica u srijedu navečer krenula drugačije. Domaćin je prve koševe iz igre dao tek u 6. minuti, no već do kraja prve dionice domaćin je imao prednost od sedam poena. U 18. minuti rezultat je 33:22, no do odmora gosti smanjuju na 3 razlike. U 29. minuti bilo je i rekordnih “plus 18” za domaće, ali kraj utakmice ipak nudi neizvjesnost. Tri minute prije kraja Zabok se približio na 70:65, no visoki Trepalovac riješava sve dvojbe košem i dodatnim slobodnim bacanjem.