Dinamo u Gradskom vrtu po gustoj magli pobijedio Osijek

13.12.2015.

19:04

Autor: HRT

Nogometaši Dinama pobijedili su Osijek u Gradskom vrtu 0:1, no dvoboj je u drugom poluvremenu igran pod teškim uvjetima i na rubu regularnosti jer se na teren spustila gusta magla .

Magla je zasigurno u velikoj mjeri onemogućavala vidljivost igračima, a gledatelji na tibinama, kao i oni pred malim ekranima, nisu vidjeli ništa. U Gradskom vrtu gledatelji su glasnim zvižducima tražili prekid, no sudac Zebec i delegat utakmice ipak nisu prekinuli susret u kojem se u drugom dijelu nije događalo gotovo ništa.

U prvom poluvremenu, u 41. minuti Marko Pjaca je postigao jedan od najljepših golova HNL sezone, gol koji je i odlučio pobjednika. Pjaca je prošao trojicu Osječana i s desetak metara zakucao loptu pod gredu.

Sve nakon toga pogotka je bilo za zaborav jer je bio dojam da su i sami igrači čekali da sudac prekine dvoboj.

Jesenski dio prvenstva završava sljedećega vikenda kada u sklopu 21. kola Osijek gostuje kod ekipe Splita na Parku mladeži.