Dojmljiva predstava Bjelobrđana, ipak bez senzacije

27.10.2021.

19:06

Autor: RO/HRT

Trenutno vodeća momčad druge lige BSK iz Bijelog Brda ipak nije uspjela izboriti plasman u četvrtfinale Hrvatskog nogometnog kupa. Unatoč iznimnom otporu, aktualni branitelj naslova Dinamo opravdao je ulogu favorita. BSK - Dinamo 2:3.

Zagrebački klub nakon točno 90 sekundi igre dolazi u vodstvo preko Amera Gojaka. BSK, međutim, izjednačuje u 33. minuti. Mory Gbane zabio je gol glavom nakon udarca iz kuta. Dvije minute kasnije, stiže preokret, Josip Čikvar iskorištava pogrešku vratara Danijela Zagorca.

Dinamo ipak dolazi do izjednačenja u 39. minuti zahvaljujući Komnenu Andriću, a pobjedu i plasman u četvrtfinale donosi mu u 71. Mislav Oršić, zabivši gol izravno iz kornera.

BSK - Dinamo 2:3, 1500 gledatelja
(2' Gojak, 33' Gbane, 35' Čikvar, 39' Andrić, 71' Oršić)