Dva srebra i dvije bronce za TK Osijek

11.05.2015.

10:26

Autor: Krunoslav Inhof

Protekloga vikenda u zagrebačkom Podsusedu održan je međunarodni taekwondo turnir „Susedgrad - sokol pokal“ na kojemu su Osječani osvojili 4 medalje.

Nastupilo je 582 natjecatelja u borbama i 120 u formama iz Mađarske, Slovenije, Bosne i Hercegovine i Hrvatske. Taekwondo klub „Osijek“ nastupio je s 5 članova.

Srebrne medalje osvojili su Filip Zahirović (mlađi kadeti do 33kg) i Petra Štrbik (juniorke preko 68kg). Brončanu medalju osvojila je Hana Marković (juniorke do 52kg), a korak do medalje bila je Martina Ursa (mlađe kadetkinje do 36kg). Jedini natjecatelj u formama Daniel Markoš, koji ima samo 6 i pol godina i kojemu je ovo bilo prvo natjecanje u formama, nije prošao u drugi krug natjecanja.