03:14 / 31.07.2016.

Autor: HRT/Radio Osijek/TM

Golijada u Vinkovcima: Remi Cibalije i Intera

U dvoboju 3. kola Prve HNL u Vinkovcima su nogometaši Cibalije i Intera igrali neodlučeno 3:3 .

U utakmici prepunoj golova i preokreta Cibalia je došla do prvog prvoligaškog boda ove sezone. Prvi je bod osvojio i Inter, koji do danas nije zabio nijedan gol, a u Vinkovcima je postigao čak tri.
Gosti su poveli već u 7. minuti pogotkom glavom bivšeg igrača Cibalije Jakova Filipovića, a domaćini su izjednačili šest minuta poslije kada je, također glavom, poentirao Sandro Ugrina
U 34. minuti udarcem s desetak metara Edi Baša donosi vodstvo Cibaliji, da bi u 40. minuti Mario Brleković nakon slobodnog udarca iskosa izjednačio glavom. U 55. minuti Jakov Puljić, još jedan bivši igrač Cibalije, postigao je gol iz voleja za novo vodstvo Intera.
Pet minuta prije kraja Frane Vitaić je pogodio same rašlje iz slobodnog udarca za konačnih 3:3.