Hrvatski sokol najbolji u karateu

24.09.2016.

16:20

Autor: Davor Lončarić

Na ovogodišnjem memorijalnom međunarodnom karate turniru u Slavonskom Brodu održanom 24. rujna nastupilo je pet natjecatelja KK Hrvatskog sokola u osam kategorija .

Na turniru je nastupilo  425 natjecatelja iz 54 kluba iz  BiH, Slovačke, Srbije, Austrije i Hrvatske. S osvojenih šest zlatnih i dva srebrna odličja u konačnom plasmanu KK Hrvatski sokol je zauzeo prvo mjesto po uspješnosti. Za ovaj sjajan rezultat, najbolji u posljednje tri godine na mnogim međunarodnim natjecanjima zaslužni su:

1. KATIA ŠEGAVČIĆ   nadmoćnim pobjedama osvojila dva zlatna odličja i pehar

2. FRAN SELIGMAN osvojio jedno zlatno i jedno srebrno odličje i pehar

3. KARLO GLAVAŠ osvojio jedno zlatno odličje i jedno srebrno odličje i pehar

4. EMA ALŠIĆ najmlađa natjecateljica (5 godina) pobjeđivala je i 3 godine starije suparnice i osvojila zlatno odličje i pehar

5. MIHAEL BASAR priredio je ugodno iznenađenje u svojoj kategoriji osvojivši zlatno odličje i pehar.

Za sjajan uspjeh zaslužan je i trener Biondić, a u klubu ovo nazivaju povijesnim uspjehom i dokazom upornog, stručnog, marljivog i napornog rada na treninzima.

Tekst i foto: Aleksandar Šegavčić