Minus 2 pred uzvrat u Kupu

29.01.2015.

10:44

Autor: Krunoslav Inhof

Osijek Kelme je doživio iznanađujući poraz od splitskih Mejaša 0:2 u prvoj utakmici osmine finala Malonogometnog kupa Hrvatske.

Bila je to utakmica u kojoj su igrači Osijek Kelmea stvarali prilike, a Mejaši zabijali. Osijek Kelme je dobro otvorio utakmicu te je u potpunosti kontrolirao igru, a dvije odlične prigode imali su Goran Dakić i Matej Govorko. Malo je nedostajalo da golove postignu Gordan Duvančić i Nikola Eror, no kako to obično biva, ako ne zabiješ.....

Do vodstva su došli Mejaši u 15. minuti nakon gola Đemala Nasupa, a u  28. minuti je Ante Ramadža je udvostručio vodstvo Splićana. Iako je u posljednjim minutama utakmice Osijek Kelme igrao s igračem-vratarom, ozbiljnije prijetnje za gol Splićana nije bilo te je utakmica završila rezultatom 0:2.

Uzvratna utakmica će se igrati krajem veljače u Splitu.