Osijek Kelme pobjedom u nastavak sezone

26.01.2015.

15:29

Autor: Krunoslav Inhof

U sklopu 12. kola 1. Hrvatske malonogometne lige Osijek Kelme je uspio doći do pobjede nad aktualnim prvakom Hrvatske Alumnusom 3:2.

Osijek Kelme je bolje otvorio utakmicu, a u ranoj fazi utakmice su dobre prilike za gol imali Pandurević, Kajfeš i Dakić. Bolju je igru Osijek Kelme okrunio je u 15. minuti kada je Andrej Pandurević napravio prodor kroz protivničku obranu te poslao loptu u gol. Tri minute kasnije Osijek Kelme je povećao vodstvo zahvaljujući Zvonimiru Horvatu, a 2:0 je bio i rezultat s kojim se otišlo na odmor.

Igrači Alumnusa su početkom drugog poluvremena krenuli po izjednačenje, no u 26. minuti su primili treći gol. Za 3:0 zabio je Armando Kajfeš. U 30. minuti je Alumnus smanjio na 3:1 preko Hrvoja Penave. Tri minute poslije gol je postigao Saša Ledinščak te je utakmica ušla u rezultatsku neizvjesnost. Iako je Alumnus svim silama nastojao doći do izjednačenja, osječka se momčad uspjela obraniti te je Osijek Kelme na kraju slavio rezultatom 3:2.

Osijek Kelme će u utorak u Zrinjevcu odigrati kup utakmicu protiv Mejaša, a potom slijedi prvenstvena utakmica i gostovanje kod Nacionala.