08.02.2020.

17:51

Autor: Radio Osijek/HINA

fotografija Krunoslav Inhof

U dvoboju 21. kola Prve Hrvatske nogometne lige nogometaši Osijeka i Intera odigrali su neriješeno 1 : 1 .

Osijek nije uspio kod kuće pobijediti Inter, koji je vodio od 32. minute i imao igrača više, jer je drugi žuti karton zbog simuliranja u 16. minuti dobio Ukrajinac Dimitrij Lopa, a domaće nevolje su se nastavile kada je u 32. minuti zbog ozljede teren napustio Bočkaj. Inter je u 32. minuti poveo nakon preciznog udarca glavom Bugarina Borislava Coneva, no pet minuta kasnije Osijek je izjednačio nakon pogreške braniča Savića, što je iskoristio najbolji strijelac Mirko Marić. U drugom dijelu nije bilo golova, a Zaprešićani su u samoj završnici propustili dvije prilike za pobjedu.
Osijek je ostao treći s 35 bodova, a Inter osmi sa 17 bodova.