Baranjci su dobili i jedinog suparnika koji ih je pobijedio u Ligi za ostanak, u prvom kolu, Križevce.

Vrijednosnice OS Darda – Križevci 73:60 (18:22, 10:9, 25:16, 20:13)

Vrijednosnice: Kujundžić, Tešija 21, Bičvić 18, Perajca, Mandić 4, Hrkač 7, Hrnčić 19, Barišić, Pandurić 15, Turalija, Trepalovac 7.
Križevci: Krstanović 11, Čusek 3, Fodor 4, Svoboda, Hrkač 3, Cvjetković 6, Ceranja 6, Zrnić 13, Maslić 2, Sertić, Rembert 12, Kapusta.

Peta je to uzastopna pobjeda Darđana koji će, sada je već izgledno, zadržati prvo mjesto lige za ostanak. Gosti su krenuli ambiciozno i u 8. minuti imali plus 7, a prvu su četvrtinu završili s vodstvom od 4 koša razlike. Darđani koševima Alena Trepalovca sredinom drugog dijela izjednačuju i dolaze u vodstvo 22:20, no Partick Rembert tricom ponovno vraća Križevčane u plus koji čuvaju do kraja poluvremena. Gosti su u prednosti sve do 29. minute kada domaćin lomi utakmicu. Serijom od 9-0 prelaze u vodstvo, a tricom Luke Pandurića rezultat je visokih 59:47. Četiri minute prije kraja bilo je i rekordnih plus 17 (67:50), a uz pobjedu domaćih vrijedno je istaknuti i povratak Mate Perajice te Marka Mandića. U pobjedi je prednjačio trojac Tešija, Hrnčić, Pandurić, koji su zajedno postigli 55 koševa.