Danas je - dan istarskog sporta

Danas je - dan istarskog sporta

foto: Duško Marušić/PIXSELL

Dan je istarskog sporta. Na svečanost koja će biti u hotelu park Plaza Histria bit će proglašeni najbolji sportaši Istarske županije u nekoliko kategorija a bit će dodijeljene i nagrade za životno djelo. Program počinje u 19 sati.


01. Najuspješniji sportaš

  • Blašković Bruno - Plivački klub "Pula"
  • Cernogoraz Giovanni - Streljačko društvo "Gusar"
  • Čupev Robert - Ronilački sportski klub "Medulin"
  • Dolenc Martin - Daskaški klub "Karkadur"
  • Paliska Luka - Triatlon klub "Pula"
  • Slavić Dino - Rukometni klub "Umag"
  • Tadić Nenad - Boćarski klub "Istra Poreč"

02. Najuspješnija sportašica

  • Belušić Barbara - Atletski klub "Istra"
  • Božić Laura - Klub ritmičko sportske gimnastike "Poreč"
  • Cafolla Valentina - Ronilački sportski klub "Medulin"
  • Damarija Iva - Auto klub "Pula - Rovinj"
  • Jajčević Ana - Ženski rukometni klub "Umag"
  • Jelovica Nives - Boćarski klub "Labin"
  • Kliba Lara - Judo klub "Istarski borac"
  • Ravnić Nataša - Ženski kuglački klub "Istra"
  • Težak Gorana - Klub brdskog biciklizma i ekstremnih sportova "Adrenalina"

03. Najuspješnija muška ekipa

  • Boćarski klub "Istra Poreč"
  • Judo klub "Istarski borac"
  • Rukometni klub "Rudar Labin"
  • Triatlon klub "Pula"

04. Najuspješnija ženska ekipa

  • Ženski kuglački klub "Istra"
  • Ženski košarkaški klub "Pula"
  • Ženski rukometni klub "Umag"
  • Ronilački sportski klub "Medulin"
  • Triatlon klub "Pula"

05. Najuspješniji sportaš u mlađim uzrastima

  • Belić Noa - Karate klub "Sensei Pazin"
  • Cafolla Marco - Ronilački sportski klub "Mladost"
  • Grgorinić Luka - Triatlon klub "Pula"
  • Jurman Antonio - Kickboxing klub "Planet sport"
  • Klačar Robert - Judo klub "Istarski borac"
  • Kurtović Filip - Sportsko penjački klub "Onsight"
  • Markulinčić Luka - Veslački klub "Istra"
  • Matijašić Filip - Boćarski klub "Pazin"
  • Popović Aleksandar - Streljački klub "Augustin Vivoda"
  • Pribetić Gianfranko - Rukometni klub "Poreč"
  • Šćulac Alex - Auto klub "Poreč Motorsport"
  • Trivanović Mark - Atletski klub "Istra"
  • Udovičić Gregori - Sportsko ribolovno društvo "Zubatac"

06. Najuspješnija sportašica u mlađim uzrastima

  • Blašković Lucija - Ženski rukometni klub "Umag"
  • Išić Ana - Atletski klub "Istra"
  • Ivetić Ema - Ronilački sportski klub "Mladost"
  • Kaić Martina - Veslački klub " Medulin"
  • Mogorović Stefani - Auto klub "Istra Racing Team"
  • Milić Mare - Jedriličarski klub "Poreč"
  • Vitasović Valentina - Triatlon klub "Pula"

07. Najuspješnija muška ekipa u mlađim uzrastima

  • Juniori boćarskog kluba "Pazin"
  • Kadeti Košarkaškog kluba "Pazin"
  • Kadeti Rukometnog kluba "Poreč"
  • Juniori Ronilačkog sportskog kluba "Medulin"
  • Kadeti Šahovskog kluba "Pula"
  • Juniori Veslačkog kluba "Istra" 

08. Najuspješnija ženska ekipa u mlađim uzrastima

  • Kadetkinje Judo kluba "Pulafit"
  • Juniorke Ženskog kuglačkog kluba "Istra"
  • Juniorke karate kluba "Finida Poreč"
  • Kadetkinje odbojkaškog kluba "Poreč"
  • Juniorke "B" Veslačkog kluba "Istra"

09. Najuspješniji sportaš s invaliditetom

  • Jurada Mladen - Streljački klub "Augustin Vivoda"
  • Bošnjak Tomislav - Rukometni klub "Umag"
  • Komar Davor - Boćarski klub osoba s invaliditetom istarske županije "Istrijana"
  • Krupljan Sandro - Atletski klub "Spektar"
  • Lušić Oliver - Rukometni klub "Buzet"

10. Najuspješnija sportašica s invaliditetom

  • Osmanović Melisa - Boćarski klub osoba s invaliditetom istarske županije "Istrijana"
  • Ristoski Mikela - Atletski klub osoba s invaliditetomIstre "Medulin"
  • Vuković Jelena - Atletski klub "Spektar"

11. Najuspješniji trener

  • Bijuk Željko - Triatlon klub "Pula"
  • Grižanić Romano - Boćarski klub "Labin"
  • Hrastić Tiganj Klara - Plivački klub "Pula"
  • Ilić Dean - Judo klub "Istarski borac"
  • Močibob Ružica - Ženski kuglačkiklub "Istra"
  • Orbanić Elvis - Veslaćki klub "Istra"