Na okruglom stolu na 15. WinDays konferenciji sudjelovao je i ministar znanosti, obrazovanja i sporta Vedran Mornar.
23.04.2015.
11:13
Autor: Elvis Morina
Na okruglom stolu na 15. WinDays konferenciji sudjelovao je i ministar znanosti, obrazovanja i sporta Vedran Mornar.
Temeljitom promjenom kurikuluma želimo promijeniti strukturu obrazovanja kako bi naši učenici bili bolje obrazovani te u smjeru u kojem to ima smisla, naglasio je ministar Mornar.
Nažalost puno djece danas ide u društveno-humanističke struke što nije loše, ali su brojke prevelike, nastavio je Mornar. Upravo promjenom kurikuluma želimo promjeniti i strukturu odabira obrazovanja u korist tehničkih i tehnoloških struka.
Poslušajte izjavu.
Programe Hrvatskoga radija slušajte na svojim pametnim telefonima i tabletima preko aplikacija za iOS, Android i Huawei.
Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora