Pod stijenama Kantride 11.3. - Dojmovi igrača nakon maksimirskog poraza

Kad se sve skupa sagleda teško je moglo drugačije. Morali smo se braniti kao ekipa i na početku smo to i uspjeli, odolijevali smo njihovim napadima, ali kvaliteta Dinama je došla do izražaja, kaže strijelac Jakov Puljić.

Nogometaši Rijeke nisu uspjeli i treći put ove sezone ostati neporaženi protiv Dinama. Nakon remija i pobjede u jesenskom dijelu sezone, Bijeli su jučer u Maksimiru poraženi s 3:1, iako su golom Puljića poveli već u 6. minuti. U nastavku je Dinamo pokazao snagu i širinu kadra i s tri pogotka preokrenuo rezultat i praktički osigurao novi naslov prvaka.

U jutarnjoj emisiji Pod stijenama Kantride donosimo dojmove Jakova Puljića, Alexandera Gorgona i Denisa Bušnje nakon jučerašnje utakmice.

Pod stijenama Kantride 11.3. - Dojmovi igrača nakon maksimirskog poraza, pripremio Robert Ferlin