Rijeka napunila mrežu Intera, Puljić zabio četiri gola

Nogometaši Rijeke nisu imali milosti prema zaprešićkom Interu. Bijeli su na Rujevici zabili 7 golova, a četverostruki strijelac bio je Jakov Puljić. Ostale pogotke za Rijeku postizali su Halilović, Acosty i Pavičić.

RIJEKA - INTER-ZAPREŠIĆ 7:0

Strijelci: 1:0 Halilović 27', 2:0 Puljić 40', 3:0 Puljić 44' (11m), 4:0 Acosty 48', 5:0 Pavičić 59', 6:0 Puljić 88', 7:0 Puljić 90'

RIJEKA: Sluga - Smolčić, Župarić, Escoval, Kvržić - Lepinjica, Pavičić - Acosty, Halilović, Murić - Puljić

INTER-ZAPREŠIĆ: Kelava - J. Čeliković, I. Čeliković, Buljat, Bosec - Tsonev, Brezovec, Postonjski, Rak. Čulina - Serderov

Nogometaši Rijeke nakon poraza protiv Gorice na Rujevici su ugostili zaprešićki Inter u 29. kolu domaćeg prvenstva. Trener Igor Bišćan izveo je očekivani sastav s obzirom na kadar s kojim raspolaže, osim što je na lijevom beku krenuo Smolčić umjesto Mamića. Sjajnu svoju i riječku večer započeo je Puljić u 19. minuti kada iz slobodnog udarca pogađa vratnicu.

U 27' početak golijade. Halilović je sjajno pogodio s vrha kaznenog prostora u donji desni kut nemoćnog Kelave. U 40' prvi od dva kaznena udarca za Bijele pri čemu Jasmin Čeliković zarađuje drugi žuti karton zbog igranja rukom. Puljićev pokušaj brani Kelava, no riječki napadač iz ponovnog pokušaja pogađa mrežu. Tri minute kasnije iz drugog kaznenog udarca Puljić pogađa za svoj drugi i riječki treći gol u prvih 45 minuta.

Početkom nastavka Puljić asistira Acostyju koji spretno koljenom zabija za 4:0. Do kraja utakmice Bijeli su još triput pogađali gostujuću mrežu. U 59' Pavičić odmjerenih udarcem s ruba 16 metara pogađa lijevi kut, da bi na samom kraju Puljić s još dva pogotka do kraja potopio goste iz Zaprešića.