Zamećani savladali ekipu Umaga i osvojili nova dva boda

Zamećani savladali ekipu Umaga i osvojili nova dva boda Zamećani savladali ekipu Umaga i osvojili nova dva boda
Rukometaši Zameta pobijedili Umag (Foto: Foto Kurti) Rukometaši Zameta pobijedili Umag (Foto: Foto Kurti)

Rukometaši Zameta pobijedili Umag (Foto: Foto Kurti)

Jučer su na parketu Centra Zamet u sklopu 6. kola Paket 24 Premijer lige Zamećani dočekali ekipu Umaga i osvojili nova dva boda. Već u samom startu utakmice rukometaši RK Zamet krenuli su vrlo odlučno i utakmicu otvorili s četiri uzastopna pogotka (Njegovan, Martinović, Načinović).

Iako Umag nastoji održati malu razliku, pred kraj prvog poluvremena Zamet s čak pet uzastopnih pogodaka od kojih dva daje Šehić, dva Zarev i jedan Martinović, bježi Umagu na čak sedam golova razlike. Umag do kraja poluvremena ne uspijeva smanjiti razliku pa se na predah ide s rezultatom 18:12 u korist domaćina.

Ni drugo poluvrijeme nije donijelo preokret, iako Umag uspijeva do 33. minute smanjiti razliku, Zamećani ponovno uzvraćaju napadom i postaje evidentno da će gosti teško doći do izjednačenja.

Utakmica je završila rezultatom 33:26 u korist Zameta, a kod domaćina su se istaknuli Nikola Njegovan s osam pogodaka, Vanja Šehić sa šest pogodaka te Veron Načinović s pet, dok je Marin Sorić imao 13 obrana. Kod Umaga Ivan Majić postigao je šest pogodaka, a Filip Glavaš i Igor Vujić pet pogodaka.