Bijeli večeras u Varaždinu, Rožman: Želimo nova tri boda

12.06.2020.

11:01

Ispred nas je novi izazov i jako bitna utakmica. Varaždin me ugodno iznenadio u ovoj prvoj utakmici protiv Dinama, pogotovo u drugom poluvremenu kada je bio jako dobar u kontinuiranom napadu i kada je držao kompaktnom svoju formaciju, ističe Rožman.

Nogometaši Rijeke u 28. kolu domaćeg prvenstva večeras od 18:55 gostuju kod Varaždina, momčadi koja se grčevito bori za ostanak u ligi. Bijeli su ove sezona dvaput gostovali na sjeveru Hrvatske (jednom u prvenstvu i jednom u Kupu), te oba puta ostvarili sigurne pobjede.

Ista želja bit će u mislima igrača Rijeke i danas, budući da je Hajduk jučerašnjim slavljem u Puli, ponovno preskočio Bijele i zauzeo drugo mjesto. Uoči puta u Varaždin veseli podatak kako su se gotovo svi ozlijeđeni igrači oporavili, a nakon suspenzije vraća se i Smolčić.

Ispred nas je novi izazov i jako bitna utakmica. Varaždin me ugodno iznenadio u ovoj prvoj utakmici protiv Dinama, pogotovo u drugom poluvremenu kada je bio jako dobar u kontinuiranom napadu i kada je držao kompaktnom svoju formaciju. Dosta je neugodan protivnik, ali brinemo o sebi, razmišljamo kako biti u svim segmentima bolji, ističe Rožman.

Dvoboj na Gradskom stadionu u Varaždinu igra se od 18 sati i 55 minuta, uz prijenos u programu Radio Rijeke.