Bišćan: Odlučivale su sekunde, ali mislim da smo bili bolji

31.10.2018.

22:46

Domaćini su se borili kao lavovi, ali mislim da smo i mi bili ozbiljni. Nismo podcijenili Varaždin. Na kraju su odlučivale sekunde, ali mislim da smo u glavnim dijelovima utakmice bili bolji, ističe Bišćan.

Nogometaši Rijeke uz puno su muke izborili posljednje mjesto u četvrtfinalu Hrvatskog kupa. Riječani su na gostovanju kod Varaždina slavili s 2:1, pogotkom Antonija Čolaka u zadnjoj minuti sudačke nadoknade. Nakon utakmice riječki trener Igor Bišćan bio je zadovoljan prolazom i ostankom u igri za trofej.

Bila je to promocija nogometa u kojoj smo mi pobijedili kako smo pobijedili, ali treba čestitati objema momčadima. Na kraju moram biti zadovoljan jer znali smo da će biti teško i zahtjevno, protiv nezgodnog protivnika koji u ovakvom ambijentu može napraviti probleme. Domaćini su se borili kao lavovi, ali mislim da smo i mi bili ozbiljni. Nismo podcijenili Varaždin. Na kraju su odlučivale sekunde, ali mislim da smo u glavnim dijelovima utakmice bili bolji, zaključio je Bišćan.

Domaći trener Branko Karačić žali što njegova momčad nije izdržala još nekoliko sekundi i utakmicu odvela u produžetke.

Željeli smo proći, ali nismo to ostvarili. Sretan sam kako smo dobar otpor pružili kvalitetnoj momčadi Rijeke. Tužan sam što smo ipak pali u zadnjim sekundama. Rijeci želim puno sreće u nastavku natjecanja, rekao je Karačić.