Bišćan: Vesele me golovi i šanse, no ne i dva primljena pogotka

22.02.2019.

19:56

Mi smo bili ti koji smo imali imperativ bodova u ovom dvoboju, i vidjelo se da Rudeš nije nimalo bezazlena ekipa. Nismo se na vrijeme adaptirali na uvjete i protivnika i zbog toga smo kažnjeni, ističe Bišćan.

Nogometaši Rijeke golijadom u Kranjčevićevoj slavili su protiv posljednje momčadi lige, Rudeša. Od četiri riječka pogotka dva su dijelo Gorgona, dok su još zabijali Puljić i Acosty. Kod domaćina strijelci su bili Vuco i Juranović

Trener Bijelih Igor Bišćan bio je podijeljenih osjećaja. Zadovoljan stvaranjem šansi i zabijanjem golova, ali i nesretan zbog dva primljena pogotka.

Sve u svemu mislim da je bila dosta zanimljiva utakmica. Mi smo bili ti koji smo imali imperativ bodova u ovom dvoboju, i vidjelo se da Rudeš nije nimalo bezazlena ekipa. Nismo se na vrijeme adaptirali na uvjete i protivnika i zbog toga smo kažnjeni. Htjeli smo pod svaku cijenu izbjeći takav početak, ali veseli me što smo već do poluvremena preokrenuli. Bilo je puno prilika s obje strane, mogli smo još pogodaka zabiti ali i primiti i to mi nije drago. Bodovi su nam jako bitni u ovom stanju s ozljedama, vjerujem da ćemo na kraju sezone kad budemo kompletni na ove bodove gledati kao izrazito važne, rekao je Bišćan te se osvrnuo na još jednu ozljedu u momčadi:

Escoval je krivo doskočio na nogu protivničkog igrača i nije izgledalo bezazleno. Da nije bilo ozbiljno ne bi izašao na poluvremenu. Vidjet ćemo u idućim danima što će biti s njim, zaključio je Bišćan.

Domaći strateg Tomislav Ivković vjeruje kako je utakmica izgubljena u prvom poluvremenu.

Mi smo utakmicu izgubili u prvom dijelu, na samom kraju dobili smo dva gola i tu se prelomilo. Bili smo pozitivni i dalje, stvarali prilike kod 1:3, no nismo mogli zabiti, rekao je Ivković.