Još jedna pobjeda Primorja u Ligi prvaka

14.01.2015.

20:32

Autor: Vladimir Jurić

U trećem kolu Lige prvaka, Primorjaši su na Kantridi svladali berlinski Spandau rezultatom 11:5.

Primorje Erste banka – Spandau 04 11:5 ( 4:1, 4:2, 1:1, 2:2) Rijeka – Bazen na Kantridi. Utakmica 3. kola skupine B Lige prvaka. Gledatelja: 600. Suci: Balasz Fekete (Mađarska), Stanko Ivanovski (Crna Gora). Delegat: Angel Moliner Molins (Španjolska). Primorje Erste banka: Vićan (7 obrana), Burić, Radu 4, Krapić, Buljubašić, Sukno 1, Muslim 1, Petrović, Mudražija, Elez 2, Peroš, Garcia 3, Lazović. Trener: Ivan Asić. Spandau 04: Hohne (7 obrana), Famera, Schlanstedt, Ćuk 1, Preuss, Jungling, Marković, Miers, Stamm 1, Oeler, Restović 3, Donner, Hebisch. Trener: Petar Kovačević. Igrač više: Primorje EB 12/5 , Spandau 04 9/3. Tri isključenja: Famera (Spa) 28', Schlandet (Spa) 30'. Isključenje s pravom zamjene: Sukno (Pri) 14' - udaranje protivnika preko vode.

Nakon početnog ispitivanja snaga, Primorje dolazi u vodstvo u trećoj minuti kada pogađa Radu. Minutu kasnije kapetan gostiju Stamm pogađa s igračem više.

Do kraja četvrtine domaćin pogađa još tri puta: najprije Elez u petoj, zatim minutu kasnije Garcia povećava prednost predivnim lobom, a četvrtinu zaključuje najbolji strijelac Primorja Sandro Sukno.

Drugu četvrtinu golom, s igračem više, otvara Muslim. Pridružuje mu se Radu za 6:1. U 13. minuti gosti preko Matea Ćuka smanjuju na 6:2, a za domaćina do kraja drugih osam minuta poentiraju Garcia i Radu.

Tu četvrtinu ćemo pamtiti po tome što je Sukno udario kapetana gostiju Stamma u 14. minuti, za što je zaslužio isključenje do kraja s pravom zamjene.

U trećoj četvrtini vidjeli smo samo dva gola. Svojim drugim golom Elez Primorju donosi prednost od plus sedam, da bi gol za Spandau postigao Marin Restović

U posljednjoj četvrtini Restović postiže svoj drugi zgoditak za 9:4. Uzvraćaju Radu svojim četvrtim i Garcia trećim golom. Konačnih 11:5 postavlja Restović.

U 4. kolu 28. siječnja Primorje gostuje kod Partizana u Beogradu.

Poslušajte što nakon ogleda sa Spandauom kažu kapetan Ivan Krapić i Petar Muslim: